اجرای روکش آسفالت ۶۵ کیلومتر از راه‌های استان اصفهان

رییس اداره نگهداری راه‌های اداره کل راهداری استان گفت: بیش از ۶۵ کیلومتر از راه‌های اصلی و فرعی استان از ابتدای سال تاکنون روکش آسفالت شده است.

رییس اداره نگهداری راه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: ۵۰ کیلومتر روکش آسفالت تقویتی و اجرای ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت حفاظتی میکروسرفیسینگ در محور‌های مواصلاتی اصلی و فرعی استان در این مدت انجام شده که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است.
محمدمهدی پورکاظمی با اشاره به لکه گیری موضعی و پر کردن چاله‌ها در جاده‌های استان، با استفاده از ۲ هزار تُن آسفالت سرد افزود: از ابتدای سال تا کنون ۱۵ هزار متر درزگیری و ۴ هزار تُن لکه گیری در برخی از محور‌های استان (بر اساس نیاز سنجی و اولویت بندی) اقدام شده است.
وی گفت: با هدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش میزان خرابی راه، کاهش هزینه‌های استهلاک وسایل نقلیه و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای رسیدن به موقع به مقصد، در قالب قرارداد‌های مُنعقده با پیمانکاران از جمله آنتنی امیرکبیر، قرارداد لکه گیری و روکش آسفالت محور‌های شهرضا - سمیرم، وزوان لایبید، نطنز - اصفهان، نطنز- کاشان، ورزنه- هرند، کاشان - مشهد اردهال، کاشان - برزُک، حبیب‌آباد - دولت‌آباد، حبیب‌آباد - ورتون و اصفهان - شهرضا، اقدام به لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های شریانی و اصلی حوزه استحفاظی استان امضا کرده است.
پور کاظمی افزود: به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها، اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محور‌های مواصلاتی استان از جمله محور‌های اصفهان - کاشان، اصفهان - تهران، اصفهان - شهرضا - سمیرم، اصفهان - نایین - خور، اصفهان - شیراز، اصفهان - اردستان و اصفهان - مبارکه - بروجن، همچنین لکه گیری کلیه محور‌های مواصلاتی استان به صورت روزانه (با استفاده از آسفالت گرم و سرد) انجام شده است.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این مخور‌ها، لکه گیری و روکش آسفالت در محور‌های شهرضا به سمیرم، ورزنه به هرند، میمه، نطنز - اصفهان، بادرود، امامزاده آقاعلی‌عباس، محور قدیم کاشان به نطنز و اصفهان – ورزنه از خردادماه امسال در دست اجراست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
بهزاد
۰۷:۲۶ ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
سلام یک سری هم به جاده کوهپایه اصفهان بزنید