امیر آشتیانی:

تولیدات نظامی وزارت دفاع ۸۱ درصد افزایش یافته است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: افزایش سه‌برابری صادرات، دوبرابری تولید کالا و افزایش ۸۱ درصدی تولیدات نظامی را در سال پیش ثبت کردیم.

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی در همایش مدیران ارشد وزارت دفاع با بیان این‌که «این وزارتخانه در دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و نابودی نظام سلطه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند»، گفت: وزارت دفاع همیشه آماده و پا در رکاب ایستاده است تا در سخت‌ترین و پیچیده‌ترین شرایط تحمیل شده از سمت دشمن، اقتدار نظامی، علمی و فناورانه جمهوری اسلامی ایران را حفظ کند.

وی با بیان این‌که «رویکرد اصلی و جهت‌گیری وزارت دفاع توسعه تعاملات و پشتیبانی نیرو‌های مسلح است» اظهار کرد: وزارت دفاع در راستای ارتقا اقتدار نظامی چندین هدف از جمله افزایش تولید کالا وخدمات نظامی و غیرنظامی، ارتقا توان موشکی، پهپادی، پدافندی، جنگال و دیپلماسی دفاعی با تاکید بر ظرفیت سازی در صادرات را دنبال می‌کند.

آشتیانی با اشاره به عملکرد سال گذشته تاکید کرد: به همت مجموعه وزارت دفاع افزایش ۳ برابری در صادرات، افزایش ۲برابری تولید کالا و خدمات غیرنظامی و افزایش ۸۱ درصدی تولیدات نظامی را در سال گذشته ثبت کردیم و انشاالله این مسیر در سالی که به نام مهارتورم و رشد تولید نامگذاری شده است با قدرت و تلاش بیشتر ادامه خواهد یافت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار