چاقوکشی در مهمانی شبانه منجر به قتل شد

با به قتل رسیدن مرد جوان در مهمانی شبانه در محله شورآباد تحقیقات تیم جنایی توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شد.

بامداد پنجشنبه هجدهم خردادماه، صدای درگیری دسته‌جمعی چند مرد جوان در یک خانه سکوت شبانگاهی محله شورآباد را درهم شکست و دقایقی بعد وقوع یک جنایت هولناک به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه کارآگاهان نشان می‌داد مقتول که در این مهمانی حضور داشته مشروبات الکلی مصرف کرده و توسط دوستش قربانی جنایت شده است.

تحقیقات مقدماتی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت قاتل که خود در حالت طبیعی نبوده به‌دلایلی با مرد جوان در جریان مهمانی درگیر شده و او را با ضربه چاقو به قتل رسانده و فرار کرده است.

پس از بررسی‌های میدانی از صحنه قتل، کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت در نخستین گام دوربین‌های مداربسته اطراف خانه موردنظر را هدف بازبینی قرار دادند و اقدامات اطلاعاتی را برای دستگیری عامل این جنایت هولناک کلید زدند.

با دستور قضایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با دستگیری مرد جنایتکار ادامه دارد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۴ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
مشکلی نیست دادگستری میره از خونواده مقتول رضایت میگیره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۰ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
سلام اگر رئیس قوه قضائیه بعلت تعطیل کردن زندان ها و فروش جرائم ( پول بده آزادشو ) دستگیر و محاکمه شود و به اشد مجازات بخاطر ( قتل صدها بی گناه ) محکوم کردد ریشه تمام جنایات خشکانده خواهد شد . هر مجرمی حتی کسی که یک فحش می دهد سزای اعمال خود را ببیند ( شلاق یا حبس و با پول خرید و فروش نشود ) دیگر شاهد انتقام و قتل و جرح نخواهیم بود . خبرنگاران فهیم نترسید پیگیر مجرم اصلی باشید
آخرین اخبار