باشگاه استقلال مذاکره با نکونام را تکذیب کرد

سرپرست مدیرعاملی استقلال علاقه‌ای به پاسخ درخصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید آبی‌ها نشان نداد.

جلسه کمیته فنی استقلال برای بحث درخصوص انتخاب سرمربی جدید، امروز برگزار شد. اعضای این کمیته که شامل پرویز مظلومی، بهتاش فریبا، محمد مومنی، رضا حسن‌زاده، مهدی پاشازاده، سهراب بختیاری‌زاده و مجید نامجومطلق می‌شود، در جلسه ای به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

هر  چند که پرویز مظلومی در پایان و به عنوان سخنگوی باشگاه استقلال صحبت‌هایی را به زبان آورد که نشان می‌داد آبی‌ها به دنبال جذب یک سرمربی ایرانی هستند، اما سرپرست مدیرعاملی استقلال در پایان این جلسه علاقه چندانی درخصوص صحبت درباره موضوع مهم انتخاب جانشین ساپینتو از خود نشان نداد.

درحالی‌که حجت کریمی سوار بر خودرو خود از ساختمان باشگاه استقلال خارج شد، در محاصره خبرنگاران قرار گرفت و در نهایت به ذکر جملات کوتاهی بسنده کرد.

* آقای کریمی... چند لحظه... در مورد جلسه بگویید. فقط در مورد جلسه صحبت کنید...

کریمی در این لحظه شیشه خودروی خود را پایین داد و درحالی‌که دست راستش را به سمت خبرنگاران گرفته بود، ادامه داد: من در جلسه اصلا نمی‌دانم چه بوده است!

* مربی خارجی یا ایرانی می‌آید؟

سرپرست استقلال که در تلاش بود میکروفن‌های خبرنگاران را از داخل خودرویش دور کند، گفت: حالا صبر کنید دیگر... یکی دو روز صبر کنید، یکی دو روز صبر کنید، یکی دو روز صبر کنید (با چندین بار تکرار این جمله).

* با آقای نکونام مذاکره شده است؟

کریمی: من برای اینکه به شما بی‌احترامی نشود، ایستادم!

* با آقای نکونام صحبت شده اصلا؟

کریمی: جان؟

* مذاکره شده؟ صحبت شده؟ (با نکونام)

کریمی: نه، نه هیچ صحبتی نشده است. خداحافظ، خداحافظ شما.

* اصلا بحث هواداران است. شما می‌گویید شانس مربی ایرانی بیشتر است، ولی امشب مربی خارجی می‌آید.

کریمی: گفتم نمی‌خواهم... گفتم صبر کنید دیگر... چشم... چشم... عرض کردم صبر کنید، چشم.

* تا ۴۸ ساعت دیگر همه چیز تمام می‌شود؟

کریمی در این لحظه شیشه خودرویش را بالا کشید و با گفتن عبارت «با اجازه!» ساختمان باشگاه را ترک کرد.

به هر شکل طبق گفته‌های حجت کریمی، باید چند روز دیگر منتظر ماند و دید بالاخره چه شخصی به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب می‌شود. هر چند که او مذاکره با جواد نکونام را تکذیب کرد، اما به نظر می‌رسد که واقعیت چیز دیگری باشد. در پایان می‌توان گفت که به احتمال فراوان، یک مربی ایرانی جانشین ساپینتو خواهد شد.

با این حال گفته می شود بنابر نظر کمیته فنی باشگاه استقلال، در صورتی که مربی خارجی برای جانشینی ریکاردو ساپینتو انتخاب نشود، از بین محمد ربیعی یا جواد نکونام یک نفر هدایت آبی‌پوشان را برعهده می‌گیرد.

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار