فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: جهاد تبیین یعنی باید روحیه ایمان و امید را در جامعه تزریق و فردایی روشن پیش روی ملت قهرمان ایران ترسیم کنیم.‏

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی گفت : جهاد حرکتی ارزشمند است که خداوند نیز جزای خیری برای مجاهدین و جهاد کنندگان در راه خود وعده داده است.

وی افزود: جهاد در راه خدا می‌تواند در هر زمینه و موضوعی باشد که بنا به شرایط جامعه اسلامی باید در راستای آن اهتمام ویژه ورزیده شود.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه یکی از فرامین مهم رهبر معظم انقلاب فرمان "جهاد تبیین" در راستای ایجاد امید در جامعه است، ادامه داد: همه ما در قبال این فرمان مسوول هستیم و باید تکلیف شرعی خود را برای آن انجام دهیم.

وی تأکید کرد: اگر بخواهیم در راستای جهاد تبیین قدم برداریم باید ابتدا معنای تبیین را بهتر بشناسیم؛ تبیین به معنای روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت است.

سردار شفائی تصریح کرد: در حقیقت آنچه در تبیین مدنظر است، زدودن غبار بدفهمی، تحریف و کج‌فهمی از مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی و همچنین فهمیدن تحلیل‌های نادرست، غلط و مغرضانه از رویدادها و پیشگیری از تحریف و دریافت نادرست است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ماحصل تبیین گسترده و عمیقی است که توسط حضرت امام خمینی (ره) برای بیان حقایق کشور و اسلام صورت گرفت، افزود: اگر بخواهیم جامعه در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کند، این حرکت بدون جهاد تبیین و حضور مردم ممکن نیست.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: دشمنان برای مقابله و ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی از تمام توان و ظرفیت خود استفاده می‌کنند و تلاش دارند تا جامعه ایرانی بویژه قشر جوان و نوجوان را نسبت به آینده ناامید کنند، از این‌حیث باید بدانیم که نه‌ تنها بیان ما بلکه تمام عملکرد ما می‌تواند اقدامی در راستای جهاد تبیین باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار