آخرین تلاش‌های استقلال برای حفظ دو ستاره

 استقلال برای حفظ مهدی قایدی و محمد محبی باید با دو باشگاه شباب الاهلی و سانتاکلار وارد مذاکره شود.

یکی از مهمترین دغدغه های هواداران استقلال، حفظ محمد محبی و مهدی قایدی است که با قراردادهایی قرضی به این تیم پیوسته اند. این ۲ بازیکن طی فصل گذشته و در مجموع، روی ۳۲ گل آبی ها نقش مستقیم را ایفا کردند ولی آینده آنها نامشخص است.

حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره بحث حفظ قایدی گفت: قرارداد یک ساله آقای قایدی تمام شده و باید برگردد. ما باید با شباب الاهلی مذاکره کنیم تا در صورت توافق، در استقلال بماند. سال قبل پول این باشگاه را دیر دادیم و جریمه اش یک میلیون درهم بود که به من لطف داشتند و آن را بخشیدند.

او ادامه داد: برای قایدی باید برویم و مذاکره کنیم. فردا با نکونام جلسه داریم و نظر ایشان را بپرسم. بعد از جلسه تصمیم می گیریم چکار کنیم. قایدی و محبی از بازیکنان ارزشمند ما در فصل قبل بودند.

وی درخصوص مبلغ خرید و فروش قایدی نیز توضیح داد: مطلبی بود که ایشان را یک میلیون و ۸۰۰ هزار دلار فروخته ایم و یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار می خریم. به هر حال دنیای تجارت اینگونه است. شاید آن زمان ما اشتباه کرده بودیم. کسی هم که قایدی را خریده، می خواهد سود کند. ما می توانستیم قایدی را نفروشیم.

کریمی همچنین در مورد آخرین وضعیت محمد محبی پاسخ داد: اگر هم ۶۰۰۰ هزار دلار به سانتاکلارا پرداخت کنیم، آقای محبی بازیکن باشگاه استقلال می شود. پیگیر هستیم که این اتفاق رخ دهد.

 

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار