یونایتد از دست چلسی خسته شد؛ به دنبال گزینه دوم

منچستریونایتد از تلاش برای خریدن میسون مونت خسته شده است و سراغ گزینه جانشین او برای تقویت خط میانی خود رفته است.

یونایتد جمعه پیشنهاد سوم خود برای خرید میسون مونت را به چلسی ارائه کرد که ۵۵ میلیون پوند ارزش داشت، اما چلسی آن را رد کرد. باشگاه لندنی به یونایتد گفته ۶۵ میلیون پوند برای فروش هافبک خود می‌خواهد.

از این ۶۵ میلیون پوند، ۵۸ میلیون پوند آن ثابت است و تا ۷ میلیون پوند نیز بر اساس عملکرد بازیکن به آن اضافه می‌شود. اما یونایتد معتقد است ۶۵ میلیون پوند برای بازیکنی که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده، زیاد است.

منچستری‌ها بر این باور هستند که پرداخت ۵۵ میلیون پوند برای هافبک تیم ملی انگلیس منصفانه است و به همین دلیل حاضر نیستند بیش از این رقم بپردازند، ضمن اینکه سراغ گزینه جانشین رفته‌اند: مویزس کایسدو.

هافبک اکوادوری سبک بازی کاملا متفاوتی با مونت دارد و قیمت او هم از ستاره ۲۴ ساله چلسی بسیار گران‌تر است. برایتون برای فروش کایسدو حدود ۸۰ میلیون پوند می‌خواهد.

چند روز پیش برایتون پیشنهاد ۶۰ میلیون پوندی چلسی برای کایسدو را رد کرد و قرار است مذاکرات بین دو طرف از این هفته پی گرفته شود. تا الان چلسی بیش‌ترین بخت را برای خرید این هافبک ۲۱ ساله داشته است، اما ممکن است با ورود یونایتد، قضیه فرق کند. بعید است یونایتد هر دو بازیکن را بخرد، چون بودجه کافی برای این کار را ندارد، اما چیزی که قطعی است این است که منچستر یک هافبک جدید می‌خواهد که احتمالا از بین این دو بازیکن خواهد بود.

برچسب ها: چلسی ، فوتبال ، ورزش
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار