نمایش‌هایی که ساعت اجرای آن‌ها بعد از اذان مغرب و عشای ۲۰ مرداد است به دلیل تقارن با شب شهادت امام زین‌‌العابدین(ع) روی صحنه نمی‌روند.

نمایش‌های «حرفه‌ای» به کارگردانی وحید منتظری در تالار چهارسو، «ساپو» به کارگردانی محمد امین سعدی در تالار سایه و اجرای دوم نمایش «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه در تالار قشقایی تئاتر شهر روز جمعه (بیستم مردادماه) به دلیل تقارن با شب شهادت امام زین العابدین (ع) به صحنه نمی‌روند.

همچنین نمایش «سلول شخصی» به کارگردانی امیرحسین آلادپوش که به مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر در تالار اصلی پیش‌روی مخاطبان قرار گرفته، روز جمعه بیستم مرداد ماه به اجرای خود ادامه می‌دهد. 

هم اکنون نمایش‌های «جریان» به کارگردانی علیرضا معروفی و «سلول شخصی» به کارگردانی امیرحسین آلادپوش در تالار اصلی، «ژنرال مجهول» به کارگردانی میرعلیرضا دریابیگی و «حرفه‌ای» به کارگردانی وحید منتظری در تالار چهارسو، «هیدن» به کارگردانی کوروش شاهونه در تالار قشقایی، «سایه روشن» به کارگردانی سعیده آجربندیان و «ساپو» به کارگردانی محمد امین سعدی در تالار سایه و «شازده کوچولو ۲۰۲۳» به کارگردانی نیما گودرزی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه می‌روند.

برچسب ها: نمایش ، تئاتر ، تئاتر شهر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار