عواملی چون استراتژی فروش و محصولات مختلف به هوآوی کمک کردند تا رشد بهتری را تجربه کند.

براساس گزا‌رش‌ها درآمد هوآوی، ۴.۸ درصد افزایش یافت و به ۱۷۸.۸ میلیارد یوان (۲۴.۷ میلیارد دلار) رسید. با ثبت سود حاصل از فروش قبلی کسب و کار، درآمد خالص هوآوی تقریبا سه برابر شد و به ۲۶.۸ میلیارد یوان رسید.

این شرکت بهبود مذکور را به بهره وری عملیاتی، استراتژی فروش و محصولات مختلف برای بازگشت به رشد، نسبت می‌دهد. هوآوی روز جمعه اعلام کرد که از فروش برخی کسب و کارها، سود جزئی را به ثبت رسانده است. این غول الکترونیکی، برند تلفن هوشمند آنر را در سال ۲۰۲۰ به یک کنسرسیوم و بخش‌هایی از کسب و کار سرور خود را در سال ۲۰۲۱ فروخت که پول هر دو، به صورت اقساطی پرداخت شده‌اند.

هوآوی برای اولین بار در سه سال گذشته، شاهد افزایش درآمد خود در نیمه اول سال بود. بر اساس داده‌های موسسه IDC،  فروش شرکت هواوی، رشد ۷۶ درصدی نشان داد. این شرکت تلاش می‌کند تا کسب و کار دستگاه‌های پیشرفته خود که از تحریم‌های آمریکا ضربه خورد را احیا کند، اما این دستگاه‌ها می‌توانند بدون استفاده از تراشه‌های آمریکایی، از قابلیت‌های ۵ G برخوردار باشند.

این شرکت در حال افزایش مشتریان خود است تا بنادر دولتی و معادن زغال سنگ چین را در بربگیرد و به دیجیتالی کردن صنایعی مانند تولید برق کمک کند.

طبق گزارش شرکت تحقیقاتی کانالایز، واحد فراهم کننده زیرساخت و خدمات ابری، رشد سریعتری داشته و پیشرفت خوبی در خارج تجربه کرده است. رونق حاصل از تقاضا برای هوش مصنوعی، حتی اگر احیای رشد اقتصادی چین با چالش مواجه شود، پایدار خواهد بود. هواوی برای سود، به بازار داخلی و کسب و کار‌های نوظهور، متمرکز شده است.

بر اساس گزارش‌ها، هوآوی قرارداد‌های بزرگی با شرکت‌های مخابراتی دولتی و شرکت‌های انرژی برای ساخت زیرساخت 5G در چین، امضا کرده است. 

برچسب ها: هواوی ، تحریم آمریکا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار