معاون املاک وحقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین به ۳۴۰خانواده معظم و ایثارگران شهدای استان از سال ۱۴۰۰ تاکنون خبر داد.

حسینعلی کریمی گفت: بر اساس بند (ل) ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه، وزارت راه و شهرسازی با هماهنگی و معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به تامین مسکن اقشار ویژه واجد شرایط باقیمانده (جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، آزادگان، فرزندان شهید، فرزندان جانبار ۷۰ درصد به بالا) در قالب واگذاری زمین و مسکن مسئولیت پیدا کرد.

وی ادامه داد: بر همین اساس از سال ۱۴۰۰ تاکنون اراضی مورد نیاز برای تامین مسکن ۳۴۰ خانواده از معظم شهدا و ایثارگران استان واگذار شده است.

معاون املاک وحقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه فضای سرزمینی سیستان و بلوچستان و ویژگی‌های خاص جغرافیایی و ژئوپلیتیکی و همسایگی آن با کشور‌های افغانستان و پاکستان موقعیت امنیتی این استان را در وضعیت ویژه قرار داده که در این شرایط حساس نیرو‌های نظامی و امنیتی نبض امنیت را در دست گرفته و فراتر از هستی‌شان با بخشش جان و زندگی خود امنیت و آرامش را به مردم ایران هدیه کردند، این اداره کل وظیفه خود می‌داند با استفاده از همه ظرفیت‌ها به ارائه خدمات نظیر واگذاری زمین به خانواده معظم شهدا و ایثارگران بپردازد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.