مدیرکل بهزیستی ایلام از اعلام فراخوان ششمین سوگواره ملی عکس با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی خبر داد.

حسین نورعلیوند مدیرکل بهزیستی ایلام با اشاره به فراخوان ششمین سوگواره ملی عکس مسیر سبز در ایلام اظهار داشت: این سوگواره در رشته عکاسی و ۲ بخش حرفه‌ای و آماتور برگزار و عموم مردم و عکاسان از سراسر کشور می‌توانند با ارسال اثر در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.
 
وی موضوع این سوگواره را ثبت تصاویر از حضور افراد دارای معلولیت و سالمندان در پیاده‌روی اربعین حسینی امسال و نحوه خدمات‌رسانی این اداره کل به زائران حسینی در مرز مهران و کشور عراق عنوان کرد.
 
مدیرکل بهزیستی ایلام نمایش دلدادگی افراد معلول و سالمند به اباعبدالله (ع) در راهپیمایی اربعین حسینی، افزایش انگیزه بین جامعه هدف برای حضور در پیاده روی اربعین حسینی، تشویق عکاسان و عموم مردم برای ثبت تصاویر و انعکاس توانمندی‌های جامعه هدف بهزیستی از طریق هنر عکاسی و انعکاس روند خدمات رسانی بهزیستی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران و عراق را از اهداف برگزاری این سوگواره برشمرد.
 
به گفته نورعلیوند، عموم عکاسان رسانه‌های مختلف گروهی و عموم مردم می‌توانند عکس‌های مرتبط با موضوع را به این سوگواره ارسال کنند.
 
وی با بیان اینکه هر شرکت‌کننده فقط می‌تواند دریکی از بخش‌های سوگواره و با ارسال سه اثر شرکت کند، افزود: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ شهریورماه سال جاری خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به شماره ۰۹۱۸۸۴۰۶۴۰۳ در پیام رسان بله ارسال کنند.
 
نورعلیوند از شرکت کنندگان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از روند برگزاری جشنواره با شماره ۰۸۴۳۲۲۳۱۰۶۰ تماس و یا به سایت اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی ایلام به آدرس ilam.behzisti.ir مراجعه کنند.
 
سوگواره ملی عکس مسیر سبز ویژه اربعین حسینی از سال ۹۵ به همت اداره کل بهزیستی ایلام تاکنون پنج دوره و تا سال ۱۳۹۸ برگزار که بعد از بهبود همه گیری کرونا و راهپیمایی اربعین حسینی سال گذشته برای پنجمین دوره برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.