معاون حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طرح جابجایی زائران اربعین حسینی از ۲۷مرداد تا ۲۵شهریور انجام می‌شود.

شیرین‌زاده با اشاره به وجود ۶ مرز بین‌المللی برای جابجایی مسافران گفت: ۵۰ درصد زائران از مهران می‌روند که تلاش می‌کنیم تا با کمترین توقف به‌سرعت شاهد اعزام اتوبوس‌ها به مقصد اردبیل باشیم و بدون تعطیلی و در کوتاه‌ترین زمان، انتقال زائران را از مرز مهران به پایانه مسافربری اردبیل انجام می‌دهیم.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل می گوید: بیش‌از ۲۰ دستگاه وسایل نقلیه نقلیه نیز توسط راهداری و حمل و نقل استان اردبیل مهیا شده تا جابه‌جایی مسافران را به سمت پایانه مرزی مهران انجام دهند.

به گفته او، تا زمانی‌که آخرین زائر وارد پایانه مرزی می‌شود همکاران ما در پایانه برکت مرز مهران حاضر بوده و خدمات‌رسانی را بدون توقف انجام می‌دهند و حتی آمادگی داریم برای استان‌های هم‌جوار نیز خدمات‌رسانی را انجام دهیم و هیچ مشکلی در تأمین اتوبوس‌های مورد نیاز برای بازگشت زائران وجود ندارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از زائرین اربعین خواست قبل از سفر حتماً در سامانه سماح ثبت نام کنند، زیرا اگر اسمشان در لیست نباشند بلیط صادر نمی‌شود و لازم است اتوبوس‌ها و هیئت‌ها با قرار داد رسمی حرکت کنند.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.