هواداران در شبکه‌های اجتماعی به تمسخر مهاجم ۱۰۰ میلیونی بایرن‌مونیخ پرداختند که هنوز در حسرت قهرمانی است.

بایرن‌مونیخ در سوپرجام آلمان به مصاف لایپزیگ رفت و با سه گل شکست خورد تا روز‌های بد تیم با توماس توخل ادامه داشته باشد. بر خلاف پیش‌بینی‌ها و انتظار‌ها این لایپزیگ بود که برابر حریف سرشناس و پرمهره خود به پیروزی دست پیدا کرد.

هری کین، خرید جدید بایرن‌مونیخ، در این دیدار از دقیقه ۶۴ برای تیمش به میدان رفت، ولی نتوانست در گلزنی موفق باشد و در نهایت اولین حضورش در ترکیب بایرن نیز با یک ناکامی دیگر همراه بود.

پس از این نتیجه، هواداران در شبکه‌های اجتماعی به کین حمله و ادعا کردند که او نفرین شده است و او این نفرین را با خود به مونیخ برده است. این بازیکن ۳۰ ساله بدون کسب جام، تاتنهام را ترک کرد و اکنون در اولین تلاش برای به دست آوردن جام قهرمانی با بایرن ناکام ماند. او همچنین نتوانست با تیم ملی انگلیس هم جام کسب کند. او در فینال یورو ۲۰۲۰ به ایتالیا باخت و در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز با تیم ملی انگلیس در رده سوم ایستاد.

توماس توخل پس از این دیدار گفت که برای ستاره جدیدش متاسف است. توخل گفت: فقط برای هری کین متاسفم. مدت‌ها بود که کنار هم تمرین نکرده بودیم. این یک شب خیلی تلخی برای ما بود.

بایرن‌مونیخ که در یازده فصل گذشته توانسته قهرمانی در بوندسلیگا را به دست بیاورد، باید در هفته نخست بوندسلیگا به دیدار وردربرمن برود و تلاش خواهد کرد برای دوازدهمین فصل پیاپی عنوان قهرمانی را در بوندسلیگا به دست بیاورد.

توماس توخل، سرمربی بایرن، که فصل قبل تنها قهرمانی در بوندسلیگا را به دست آورد، حالا بدترین شروع مونیخ از سال ۱۹۹۲ را رقم زده است. بایرن تحت هدایت توماس توخل تاکنون در پنج بازی از ۱۳ بازی رسمی‌اش شکست خورده است. پیش از این بدترین شروع فصل بایرن را سورن لربی ۳۱ سال پیش رقم زده بود.

توماس توخل که مدتی بعد از اخراج از تیم چلسی بدون تیم بود، از مارس ۲۰۲۳ در بایرن‌مونیخ بوده است. این قرارداد تا دو سال دیگر اعتبار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار