وزیر کشور:

تحقق ارکان چهار گانه انتخابات در دستور کار وزارت کشور است

وحیدی ضمن اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان رهبری گفت: تحقق چهار رکن انتخابات شامل سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت اولویت این وزارتخانه است.

 وحیدی صبح پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهدای شاهرود و در جمع خبرنگاران در سخنان کوتاهی هدف از سفر خود را بازدید از چند طرح عمرانی، علمی و فناوری و اقتصادی استان سمنان دانست و بیان کرد: این استان ظرفیت‌های اقتصادی قابل اعتنا و سرمایه گذاری ویژه‌ای دارد.

وی همچنین به انتخابات اسفند ماه   نیز اشاره کرد و افزود: تحقق چهار رکن انتخابات شامل سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت اولویت این وزارتخانه است.

وزیر کشور همچنین تاکید کرد: تلاش داریم تا منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات جامه عمل پوشانده شود.

وحیدی به بخشی از برنامه‌های سفر یک روزه خود به استان سمنان اشاره کرد و گفت: این استان ظرفیت‌های خوبی برای رشد و پویایی اقتصاد کشور دارد.

وی تاکید کرد: بازدید و افتتاح چند طرح درنظر گرفته شده به همراه بررسی نیازها متناسب با ظرفیت ها مهمترین رویکرد سفر به استان سمنان است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۱۲:۴۹ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
ببخشید // راس میگن انیشتین در رشته فیزیک تحصیل کرده بوده ؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۳ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
اینقدر هزینه نکنید هرکسی را میخواین بیارید اینا که برا مردم کاری نمیکنن در خدمت دولت.... هستن پس بی زحمت خودتونم انتخابشون کنید نمایندگان ملتم نه نمایندگان دولت یا حاکمیت اسمشونا بزارید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۰ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
مردم جزو هیچ کدوم رکن هستند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۸ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
قطعا نه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۴ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
تا وضعیت بورس را درست نکیند و اگر تا پایان سال شاخص کل بورس بالای ۶ میلیون واحد قرار نگیره ، از شرکت مردم در انتخابات خبری نیست. این خط و این نشان.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۶ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
سامانه ای که حقوق و مزایا و تمام دریافتی کارکنان دولت و شرکت های دولتی نفتی و بانکی و صنایع و شرکت ها و هلدینگ های دولتی را مشخص کند ایجاد کرده و تمام دریافتی مدیران سطوح بالا را شفاف نمایش دهید در گام اول
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۷ ۰۹ شهريور ۱۴۰۲
با این وضعیت اقتصادی و گرفتاری قطعا انتخابات تحریم است
آخرین اخبار