امنیت و وحدت ۲ بال توسعه سیستان‌ و بلوچستان است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امنیت و وحدت دو بال توسعه منطقه به شمار می‌روند، بنابراین برای رسیدن به یک توسعه پایدار ابتدا باید این دو مهم را مد نظر داشته باشیم.

  رضا شریفی در همایش مدیران مدارس استان، اظهار داشت: وحدت و امنیت دو موضوه مهم برای توسعه استان سیستان و بلوچستان است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم سیستان و بلوچستان افزود: یکی از عواملی که موجب شده تا بسیاری از مسائل و مشکلات استان همچنان ادامه پیدا کند عدم اجرای مصوباتی است که باید در دهه ۸۰ به مرحله اجرا می‌رسیده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امنیت و وحدت دو بال توسعه منطقه به شمار می‌روند لذا برای رسیدن به یک توسعه پایدار ابتدا باید این دو مهم را مدنظر قرار داشته باشیم.

وی اذعان کرد: فارس و بلوچ شیعه و سنی همه ما در یک کشتی هستیم و باید همگی برای توسعه استان سیستان و بلوچستان دست به دست هم بدهیم.

شریفی ادامه داد: با وجود تمام مسائل و مشکلات موجود خوشبختانه شرایط استان رو به بهبود است و صد البته که بیانات مقام معظم رهبری در این حوزه باید موجب دقت و شتاب هرچه بیشتر مسئولان شود.

وی تصریح کرد: کسانی که در صدد پیشرفت استان هستند باید از ظرفیت‌های اجتماعی و نخبگانی موجود برای حفظ امنیت و وحدت استفاده کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: یکی از اهداف دشمن فروپاشی این نظام با مدیریت اذهان است، چرا که فروپاشی ذهنی مقدمه فروپاشی عینی است که البته این نقشه دشمن نیز نقش بر آب شد.

انتهای پیام/

برچسب ها: استانداری ، وحدت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار