زوج کلاهبردار میلیاردی در اهواز دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری زوج کلاهبردار میلیاردی در شهرستان اهواز خبر داد.

سرهنگ  سیروس دریکوند گفت: در پی ارجاع پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی بدین شرح که خانمی در زمان‌های متفاوت پس از خرید طلاجات و رایانه همراه از ۴ مغازه شهرستان‌های باوی و اهواز حساب بانکی فروشندگان پس از چند روز مسدود شده است.

او افزود: در پیگیری‌های اولیه کارآگاهان پلیس مشخص شد حساب فروشندگان به دلیل شکایت افرادی تحت عنوان کلاهبرداری که وجوه آن‌ها به صورت غیرمجاز انتقال یافته‌اند بوده است.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان می‌گوید: کارآگاهان پلیس با اقدامات فنی و تخصصی متهمان که یک زن و شوهر بودند را در شهرستان اهواز شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

سرهنگ دریکوند با اشاره به اینکه متهم (مرد) از سال ۱۳۹۹ تاکنون به دلیل کلاهبرداری‌های متعدد تحت تعقیب مراجع قضائی استان‌های مختلف کشور است، گفت: در تحقیقات پلیس از شکات مشخص شد شکات با ورود به لینک جعلی حساب بانکی آن‌ها هک شده است.

او با  بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدار‌های پلیس، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار