عامل آتش زدن عمدی یکی از مدارس حوزه علمیه کاشان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری عامل آتش زدن عمدی یکی از مدارس حوزه علمیه کاشان کمتر از ۱۲ ساعت خبر داد.

سرهنگ ایرج کاکاوند از دستگیری عامل آتش زدن یکی از مدارس حوزه علمیه در کاشان خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع آتش‌سوزی عمدی یکی از مدارس حوزه علمیه شهر کاشان، پیگیری موضوع جهت شناسایی متهم یا متهمین در دستور کار ماموران انتظامی و امنیتی این شهرستان کاشان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری عوامل اطلاعات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان با انجام اقدامات فنی و استفاده از شگرد‌های خاص امنیتی موفق شدند کمتر از ۱۲ ساعت متهم و محل اختفاء آن را شناسایی و اقدامات اولیه در خصوص دستگیری وی صورت پذیرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری عامل آتش زدن عمدی این مدرسه علمیه کاشان خبر داد و بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضایی در یک عملیات متهم را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی ابراز داشت: در بازجویی‌های صورت گرفته، متهم ابتدا منکر هرگونه جرمی بود، اما در مواجهه با مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به صراحت به انجام آتش‌سوزی عمدی حوزه علمیه و نشر آن در شبکه‌های معاند اقرارکرد.

کاکاوند خاطرنشان کرد: آرامش و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز پلیس است و کارکنان فراجا در انجام رسالتی که بر عهده دارند به صورت شبانه روز در حال خدمت‌رسانی به مردم بوده و از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
France
ناشناس
۱۰:۳۶ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
اینها باید نقره داغ داغ شوند. باید رسانه ای شود که با معرضان چه برخوردی شد تا مایه عبرت بقیه باشد. برخی خود را مایه عبرت دیگران می کنند یعنی برای دنیای دیگران دنیا و آخرت خود را به آتش می کشند.