طباطبایی:

موکلم همدست میلاد حاتمی نیست/ صدور حکم اعدام صحت ندارد

وکیل محمدرضا زاهدی در خصوص صدور حکم اعدام در پرونده میلادحاتمی و دیگر متهمان گفت: صدور حکم اعدام صحت ندارد و هنوز هیچ حکمی به ما ابلاغ نشده است.

علیرضا طباطبایی هاشمی، وکیل یکی از متهمان پرونده میلاد حاتمی گفت: موکلم محمدرضا زاهدی در تاریخ ۱۰ آبان ۱۳۹۹ در شاهرود به اتهام معاونت در قمار و شرطبندی دستگیر شد. اتهام وی راه اندازی سایتی با عنوان ایپی تکنولوژی بود که در درگاه قمار فعالیت می کرده است.

وی ادامه داد: پرونده در دادسرای ناحیه ۳۱ تحت عنوان معاونت در قمار تشکیل شد و سپس موکلم با قرار وثیقه ۱۰ میلیارد تومانی آزاد شد.

وکیل سایبری ادامه داد: موکلم مجددا در ۶ تیر ۱۴۰۰ با اتهام معاونت در افساد دستگیر شد و این بار پرونده به ناحیه ۳۸ و سپس به دادسرای امنیت ارجاع داده شد. اتهام تفهیم شده معاونت در افساد از طریق همدستی با باندهای قمار و خصوصا میلاد حاتمی بود.

طبطبایی هاشمی افزود: در حالیکه بر اساس مستنداتی که در پرونده موجود است و انکار موکلم، وی هیچ ارتباطی با میلاد حاتمی نداشته است، هیچ تماس تلفنی و مذاکره حضوری و … نداشته است و اصلا میلاد حاتمی را نمیشناخت.

وکیل متهم زاهدی تاکید کرد: همچنین میلاد حاتمی هم هیچ صحبتی از محمدرضا زاهدی در طول بازجویی و دادگاه نکرده است. بعضا ذکر میشود که زاهدی همدست میلاد حاتمی بوده که به هیچ عنوان صحت ندارد.

وی ادامه داد: اقدامات میلاد حاتمی بنا بر اعترافات مستقلا انجام می شده و موکلم هیچ کمک و مساعدتی در اقدامات میلاد حاتمی نداشته است.

طباطبایی در خصوص شایعات فضای مجازی مبنی بر صدور رای این پرونده گفت: اواسط تیرماه آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده برگزار و دفاعیات کامل مطرح شد؛ منتظر صدور رای هستیم اگرچه شایعاتی داشتیم که رای صادر شده اما هنوز هیچ رایی به ما ابلاغ نشده است

وی گفت: این شایعات تاثیر نامناسبی روی خانواده ۲ متهم دارد، باید صبر کنیم حکم صادر شود و فرصت اعتراض به حکم نیز وجود دارد. هم اکنون وثیقه ۱۱۰۰ میلیارد تومانی برای زاهدی در نظر گرفتن که مورد اعتراض ما نیز هست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۵ ۰۵ آبان ۱۴۰۲
هرکسی خربزه مردم رو میخوره باید پای لرزش،هم ،بمونه

نخبه کلاهبردار ....چه جالب دزدان هم نخبه دارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۷ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
محمد رضا زاهدی را دارند فدای قربانی ۵۸ نفر از سر شبکه ها اصلی می کنند جناب قاضی القضات کجایی نابغه ها را از بین می برند بخاطر رانت و رانت خواری در .... اگر هنوز ذره ایی انسانیت است فرزند این مملکت را نجات دهید و نگذارید حقی از ایشان ضایع گردد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
منیع حرفات؟
آخرین اخبار