هیات تجاری ایران به همت اتحادیه صادرکنندگان زنجان به هند اعزام شد

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان گفت:هیات تجاری اقتصادی ایران با حضور تجار سراسر کشور به همت این اتحادیه راهی کشور هند شد.

مهدی رنگ رونا رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان با اشاره به اعزام هیات تجاری ایران به همت اتحادیه صادرکنندگان زنجان به هند گفت: این هیات در راستای برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال جاری، جهت گسترش همکاری های مشترک اقتصادی و تجاری با کشور هند در سفری چهار روزه از ظرفیت های تجاری و اقتصادی این کشور بازدید خواهند کرد.

وی ادامه داد: نشست تخصصی با مسوولان سفارت ایران در هند، بازدید از چند واحد تولیدی، دیدار با فعالان اقتصادی و تجاری در زمینه هایی چون معدن، نساجی، فلزات رنگین، مواد غذایی، گیاهان دارویی، منسوجات نبافته، محصولات تولیدی غذایی و بازرگانی از جمله برنامه های این هیات تجاری است.

رنگ رونا اظهار کرد: برگزاری جلسات رودروی تجاری بازرگانان ایران و استان زنجان با تجار هندی از دیگر برنامه های این هیات است.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان گفت: این هیأت تجاری و اقتصادی در راستای افزایش سبد همکاری های تجاری و اقتصادی با کشورهای مختلف به هند اعزام می‌شود تا همکاری‌ها با این کشور هرچه بیشتر توسعه پیدا کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.