بوی ماه مهر؛

زنگ آغاز سال تحصیلی کلاس اولی های فارس نواخته شد + فیلم

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: بیش از ۹۵ هزار کلاس اولی در سراسر استان فارس، جشن روز شکوفه‌ها را برگزار کردند.

آئین جشن روز شکوفه ها، با حضور کلاس اولی ها در سراسر استان با شعار مدرسه قوی، ایران قوی برگزار شد.

محمد خلیل عسکری مدیرکل آموزش و پرورش فارس با حضور در دبستان سید عبدالله و شکوه فسایی نژاد واقع در کوشک میدان در جنوب شهر شیراز، اظهار کرد: آموزش و پرورش بدون کمک سایر بخش ها، از جمله اولیا نمی‌تواند فرآیند تربیت را به پیش ببرد.

او افزود: بیش از ۹۵ هزار کلاس اولی امروز در بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ کلاس درس سراسر استان بهترین خاطره خود را رقم می‌زنند.

عسکری تصریح کرد: بیش از ۹۵۰ هزار دانش آموز در سراسر استان فارس کار تحصیل خود را از شنبه اول مهر آغاز می‌کنند.

او ادامه داد: هر چه اولیا حضور بیشتری در مدرسه داشته باشد و در فرآیند تعلیم و تربیت مشارکت داشته باشند اهداف آموزش و پرورش بهتر محقق می‌شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس بیان کرد: مدرسه، محل تربیت و رشد است، اما مدرسه اول دانش آموز، خانه و خانواده است، به همین جهت نقش اولیا در تربیت فرزندان اساسی و انکار ناپذیر است.

او ادامه داد: با امید به آینده با اعتماد به دستگاه تعلیم و تربیت کار خود را جلو می‌بریم و تلاش داریم فضایی با نشاط در مدارس حاکم شود.

عسکری گفت: سیاست آموزش و پرورش، ایرانی هم صدا، مدرسه قوی و ایران قوی است و تلاش داریم با همدلی و همراهی اولیا و تقویت وحدت و انسجام بین آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها امر تعلیم و تربیت را به پیش ببریم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۰۷:۳۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
آغاز سال تحصیلی جدید مبارک باد مهر ۱۴۰۲، ۹ ماه خون دل خوردن درس آ موختن خدا به داد مردم برس تو این گرونی تورم خدا میدون صبحونه چی به بچه هاشون میدن که درس بخوننننن آدم هس که تو خونه اجاره یی هست نمیتونه اجاره خونه بده یا بچه شو بفرست کلاس درس
آخرین اخبار