افتتاح کمد تجهیزات دوام مدارس همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها»

معاون بازیابی و مشارکت جامعه محور سازمان مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کمد تجهیزات دوام در مدرسه مردانی، همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» خبر داد.

شاهین مظفری معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کمد تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی منطقه ۱۰ همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» توسط وزیر آموزش و پرورش در این مدرسه خبر داد.

شاهین مظفری افزود: در این مراسم با حضور شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۱۰ و مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران کمد تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی افتتاح شد.  

براساس این گزارش، همچنین در این مدرسه آیین جشن شکوفه‌ها با حضور رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس به همراه سایر مسئولان مجموعه مدیریت شهری و مسئولان آموزش و پرورش شهر تهران در دبستان دخترانه زهرا مردانی آذری در منطقه ۱۰ تهران برگزار شد.

وزیر آموزش و پرورش در ابتدای حضور در این مدرسه در یادمان شهدا حضور یافت و با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در پایان این مراسم زنگ شکوفه‌ها توسط وزیر آموزش و پرورش نواخته شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار