نوسازی آسفالت محوطه مدارس دولتی شهر کرج انجام شد

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در آستانه فصل بازگشایی مدارس و فرارسیدن ماه مهر از اجرای عملیات آسفالت محوطه مدارس دولتی و شاهد در مناطق ۱۰گانه شهرداری کرج در قالب طرح نوسازی مدارس و با هدف ارتقای کیفیت فضاهای آموزشی خبر داد.

مهدی فیروزبخت گفت: بر اساس تفاهم نامه بهسازی که بین شهرداری کرج و اداره کل نوسازی مدارس و اداره آموزش و پرورش استان البرز منعقد شده، روکش آسفالت محوطه مدارس در مناطق ۱۰‌گانه شهر کرج از ابتدای سال در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

او افزود در راستای این تفاهم نامه، بیش از ۱۵ هزار تن آسفالت در سطح مدارس استان البرز و از این میزان بیش از ۱۰ هزار تن در مدارس دولتی و شاهد شهر کرج توزیع شده است.

فیروزبخت در ادامه بیان داشت: تاکنون بهسازی آسفالت محوطه ۱۳ مدرسه در منطقه یک، ۱۰ مدرسه در منطقه دو ۷ مدرسه در منطقه ۹ شهرداری کرج بیشترین فراوانی را در این طرح داشته است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج خاطرنشان کرد که روند نوسازی آسفالت مدارس با مساعدت شهردار و اعضای محترم شورای شهر کرج، بر اساس برنامه مشخص و تعیین شده دنبال خواهد شد تا رسالت این سازمان در خصوص تأمین رضایتمندی شهروندان و دانش‌آموزان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم تحقق یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.