پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها برپا می‌شوند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از برپایی پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در استان خبر داد.

عرب مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در استان گفت: پایگاه‌های این نهاد در روز پنج شنبه ۳۰ شهریور در میادین، معابر اصلی شهر‌ها و روستاها، ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره) و مراکز نیکوکاری و ۳۱ شهریور در مصلی‌های نماز جمعه آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی خیران است.

او از توزیع ۱۰۵ هزار پاکت برای جمع آوری کمک‌های دانش آموزان، معلمان و والدین در جشن عاطفه‌ها در مدارس استان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: جشن عاطفه‌ها در مدارس ۸ مهر برگزار می‌شود.

عرب هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها را جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تهیه مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در آستانه شروع سال تحصیلی عنوان کرد و ادامه داد: کمک‌های جمع‌آوری شده با همکاری مراکز نیکوکاری و مدارس، بین خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند زیر پوشش این نهاد و دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده توسط مدارس توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم استان می‌توانند از طریق شماره‌گیری#۱*۰۵۶*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۶۰۲ در تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) مشارکت کنند.

پارسال ۵ میلیارد و ۷۵۴ میلیون تومان در پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در استان جمع آوری شد.

هم اکنون بیش از ۱۸ هزار و ۷۲۰ دانش‌آموز نیازمند و مستعد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار