دستگیری سه نفر از عناصر مرتبط با گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب

رئیس کل دادگستری استان ایلام از شناسایی و دستگیری سه نفر از عناصر مرتبط با گروهک‌های ضدانقلاب و تجزیه‌طلب در این استان خبر داد.

عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: با استعانت از خداوند متعال و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و معاضدت قضایی دادستانی، شبکه چند نفره از عناصر مرتبط با گروهک‌های کردی ضدانقلاب و تجزیه طلب در استان شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: این افراد در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱، اقدام به نصب پرچم مجعول کردستان در چند نقطه اطراف شهر ایلام در نیمه‌های شب کرده بودند و با تهیه فیلم و عکس و انتشار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عناصر گروهکی در شمال عراق، با هدف تبلیغ برای این گروهک و تحریک اذهان برای حضور در اغتشاش اقدام کرده بودند، شناسایی و تا کنون سه نفر از آنان دستگیر شده است.

رئیس کل دادگستری استان ایلام افزود: این افراد با حضور در نقاط مختلف شهرستان ایلام و نصب پرچم گروهک، اقدام به فیلم‌برداری از حضور نیرو‌های حافظ امنیت و اقدام به انتشار آن در فضای مجازی کرده بودند.

علی محمدی گفت: شبکه مرتبط با عناصر تجزیه طلب، قصد انجام اقدامات سوء داشتند که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و با دستور قضایی بازداشت شدند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد قصد اقدامات ایذایی از جمله نصب پرچم تجزیه طلبانه در چند نقطه شهر در نیمه شب و قصد تعرض به برخی اماکن عمومی و ایجاد ناآرامی و اغتشاش در نقاط مختلف استان داشتند که به با هوشیاری مدافعان امنیت در یگان‌های نظامی، انتظامی و جامعه اطلاعاتی و معاضدت قضایی، این اقدام آنان ناکام ماند.

برچسب ها: تجزیه طلب ، دستگیر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۵ ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
هر سه تا اویزون کنید دیوثها رو
Iran (Islamic Republic of)
مریم
۰۸:۰۵ ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
خدا بکشدشون الهی مثل علف هرز تمومی ندارن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۱۹ ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
ابنها رو به گاری ببندید.
Iran (Islamic Republic of)
مبارز
۰۲:۰۲ ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
اعدام با تبر کُند