دوره آموزش مربیگری سطح یک فوتسال در یزد

رئیس هیات فوتبال شهرستان یزد گفت: نخستین دوره آموزش مربیگری سطح یک فوتسال با حضور ۲۰ مربی فوتسال در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد.

رئیس هیات فوتبال شهرستان یزد در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی گفت: در این دوره با تدریس  رضا صادقی  از مدرسان فدراسیون فوتبال و زیر نظر این فدراسیون به میزبانی هیات یزد به مدت ۴۰ ساعت در قالب آموزش‌های تئوری و عملی پیگیری شد. 
 
 حسینی افزود: ارتقای علمی و عملی مربیان فوتسال شهرستان‌ها برای توسعه این رشته که اهمیت زیادی دارد و مربیان شرکت کننده در این دوره با مباحث مختلف دانش مربیگری فوتسال َآشنا و سپس در آزمون شرکت می‌کنند و در پایان برای شرکت کنندگان گواهینامه رسمی فدراسیون صادر شد.
 
او بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم هیات فوتبال شهرستان یزد برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی و دانش افزایی برای داوران و مربیان در ۲ بخش بانوان و آقایان است که تا پایان امسال ادامه دارد.

رئیس هیات فوتبال شهرستان یزد گفت: در یزد سالن‌های بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات فوتسال و لیگ‌های مختلف مرتبط وجود دارد که برای انجام آن به مربیان آموزش دیده نیاز مبرم داریم.

در مراسم اختتامیه دوره رئیس اداره ورزش و جوانان یزد و رییس هیات فوتبال استان یزد حضور داشتند و به شرکت کنندگان کوهینامه اعطا شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار