گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شبکه خاوران

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی از آماده سازی برنامه‌های مختلف در حوزه‌های صدا، سیما، فضای مجازی و خبر به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

آینه دار مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: سیمای خاوران در کنار پرداختن به موضوع دفاع مقدس و دعوت از ایثارگران در برنامه‌های محوری خود، ویژه برنامه هشت فصل عشق به تهیه کنندگی امید واحدی فر را تدارک دیده است که در هر قسمت در گفتگو با مهمانان علاوه بر خاطره گویی، درخصوص مولفه‌های خاص جنگ تحمیلی نیز بحث و گفتگو می‌شود.

او افزود: معرفی گلزار‌های شهدا و مساجدی که محل اعزام رزمندگان بوده و روستا‌های شاخص در اعزام رزمنده، معرفی کتاب، گزارش، نماهنگ، هنرمندان دفاع مقدس (نویسندگان، شاعران و عکاسان دفاع مقدس)، معرفی عملیات‌هایی با حضور رزمندگان استان، یک عکس یک خاطره و وصیت نامه شهدا با صدای خودشان از بخش‌های مختلف این برنامه ۹ قسمتی است.

آینه دار تصریح کرد: صدای خاوران هم در هفته دفاع مقدس امسال با دو ویژه برنامه اعزامی از خراسان و خاطره گویی دفاع مقدس به استقبال این هفته می‌رود، برنامه زنده رادیویی اعزامی از خراسان به تهیه کنندگی فاطمه زهرا روزی به صورت اجرای مشترک میان سه استان خراسان جنوبی، شمالی و رضوی تولید و در ۸ قسمت به صورت ویژه در هفته دفاع مقدس از ساعت ۲۱:۰۵ دقیقه به روی آنتن می‌رود.


بیشتر بخوانید


مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی اظهار کرد: دورهمی رزمندگان و خانواده شهدا و بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس در فضایی گرم و صمیمی هم دیگر برنامه رادیو خاوران است که برای این هفته تدارک دیده است.

او گفت: یاد شقایق برنامه‌ای کوتاه با موضوع معرفی شهدای استان، مسابقه چهل سنگر، راویان حماسه گفتگو با یادگاران دفاع مقدس، نمایش‌های کوتاه و بلند رادیویی، رادیوفیلم معرفی مفصل و تحلیل یکی از فیلم‌های دفاع مقدس، سینما در خانه معرفی آثار سینمایی و تلویزیونی دفاع مقدس، آوای کتاب معرفی کتاب‌های مربوط به حوزه دفاع مقدس و سرداران شهید استان و کشور و مستند‌های کلاه سبز آقا سید و دستخط از دیگر برنامه‌های تدارک دیده صدای خاوران برای هفته دفاع مقدس است.

آینه دار بیان کرد: معاونت فضای مجازی صدا و سیمای خراسان جنوبی هم تولید و انتشار بیش از ۶۰ موشن گرافیک، پوستر، فیلم، عکس نوشت و... را در دستور کار خود دارد و معاونت خبر هم ضمن پوشش خبری مراسم‌ها، رزمایش‌ها و نمایشگاه‌های ویژه هفته دفاع مقدس گزارش‌ها تولیدی از معرفی شهدای کمتر شناخته شده و عملیات‌های دفاع مقدس را تدارک دیده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار