بکارگیری بانوان در حوزه امداد و نجات

رئیس سازمان امداد و نجات بر ضرورت بکارگیری بانوان در حوزه امداد و نجات تاکید کرد.

محمودی رئیس سازمان امداد و نجات در نشست با دبیران و اعضای باشگاه امدادگران این جمعیت در ساری با تاکید بر ضرورت بکارگیری بانوان در حوزه امدادو نجات گفت: یکی از برنامه‌های مهم ما تربیت تیم‌های تخصصی بانوان امدادگر است تا در حوادث و سوانح از ظرفیت آن‌ها برای ارائه خدمات تخصصی به بانوان مصدوم و نیازمند کمک امدادی استفاده شود.

او افزود: ارائه خدمات امدادی به بانوان باید حتما توسط بانوان امدادگر ارائه شود و ورود و مداخله امدادگران مرد در این زمینه پسندیده نیست.

محمودی با تاکید براینکه مسائل امدادگران در اولویت سازمان امداد و نجات قرار دارد و پیگیری لازم در این خصوص انجام می‌شود، گفت: مازندران با توجه به موقعیت گردشگری و مسافر پذیری استانی ویژه به شمار می‌رود که در همه تعطیلات و حتی ایام پایان هفته میزبان میلیونی مسافرانی است که برای گذران اوقات فراغت به این استان سفر می‌کنند.

او با تقدیر از تلاش و خدمات شبانه روزی امدادگران و نحاتگران به خصوص در طرح دریا، افزود: در چنین شرایطی تلاش ما به عنوان سازمان تخصصی امداد ونجات این است که پوشش مناسب حمایتی را ارائه نماییم تا امدادگران و نجاتگران بتوانند با تجهیزات کامل به فوریت‌های امدادی شهروندان پاسخ دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار