اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های دارای شرایط خاص منتشر شد

اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کدرشته محل‌های دارای شرایط خاص دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.

در اطلاعیه منتشر شده آمده است:

بدین‌وسیله از متقاضیانی که اسامی آنان در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص در پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» و مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر سال ۱۴۰۲ دانشگاه جامع علمی کاربردی درج شده است، دعوت می‌نماید از امروز (پنجشنبه به تاریخ ۱۴۰۲/۶/۳۰) برای اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان و محل مصاحبه، معاینه، صلاحیت‌های عمومی و سایر مراحل گزینش به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

ضمناً عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف متقاضی از گزینش در کدرشته‌محل یا رشته‌محل‌های انتخابی مربوط تلقی می‌شود و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ تقاضایی قابل پذیرش نیست. لذا به متقاضیان تأکید می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.

شایان ذکر است به هنگام گزینش نهایی در هر کدرشته محل اعلام شده در این اطلاعیه، متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تأیید شود.

برچسب ها: کارشناسی ، کاردانی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار