اعتراف راننده خودروی سواری به ۲۰ فقره سرقت

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی‌های انتظامی خبرداد.

سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: بیست و نهم شهریور ماه ماموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده "خیابان عقیل" تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه خودروی سواری که راننده آن به آهستگی از کنار خودرو‌های پارک شده در کنار خیابان عبور می‌کرد مشکوک می‌شوند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه ماموران نشان می‌داد، پلاک خودروی دوو سیلو به طرز ماهرانه‌ای مخدوش شده است و همین سرنخ کافی بود تا ماموران دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: راننده خودرو پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری و با حرکات مارپیچ به سایر خودروی‌های عبوری آسیب وارد کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز راننده خودرو توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد ادامه داد: ماموران با اعلام مشخصات متهم به سایر گشت‌های انتظامی و ایجاد طرح مهار، خودروی دوو سیلو متوقف و راننده آن دستگیر شد.

سرهنگ حسین مافی گفت: از صندوق عقب خودروی متهم علاوه بر آلات و ادوات سرقت، ۳ حلقه لاستیک و رینگ کشف شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات و لوازم خودرو در سطح معابر تهران در ساعات پایانی شب در خیابان‌های خلوت تهران و ۲۰ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: متهم ۴۴ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرائم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برچسب ها: سرقت ، راننده
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار