محدودیت‌های ترافیکی مراسم رژه نیروهای مسلح در ارومیه

پلیس راهور آذربایجان غربی محدودیت‌های ترافیکی مراسم سان و رژه نیروهای مسلح در ارومیه را اعلام کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران محدودیت‌های ترافیکی  مراسم سان و  رژه نیروهای مسلح در ارومیه را تشریح کرد و گفت: از صبح فردا با توجه به برگزاری مراسم رژه نیرو‌های مسلح در ارومیه، محدودیت‌های ترافیکی در مسیر‌های منتهی به این مراسم اعمال می‌شود و این محدودیت‌ها از ساعت هشت صبح روز جمعه ۳۱ شهریور صورت خواهد گرفت.

سرهنگ حجت مشتاق اضافه کرد: تقاطع مخابرات به سمت خیابان آیت الله حسنی تا تقاطع شورا - ورزش، تقاطع شورا به سمت خیابان ورزش و مسیر‌های منتهی به خیابان ورزش و میدان خیرین به سمت تقاطع شورا و مسیر‌های منتهی به خیابان ورزش این محدودیت‌های ترافیکی را شامل می‌شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین از پارک خودرو‌ها در مسیر‌های اعلام شده جلوگیری شده و ر صورت پارک، خودرو‌ها با جرثقیل به پارکینگ انتقال خواهند یافت.

سرهنگ مشتاق با دعوت از مردم برای همراهی در این خصوص اظهار کرد: در زمان اجرای مراسم ورود دوچرخه و موتورسیکلت نیز به محل مراسم ممنوع خواهدبود.

مراسم رژه نیرو‌های مسلح فردا، جمعه ۳۱ شهریور در چهل و سومین سالگرد آغاز تهاجم رژیم بعث عراق به ایران و همزمان با سراسر کشور در ارومیه نیز برگزار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.