فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۲

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از اعزام مشمولان پایه خدمتی مهرماه سال ۱۴۰۲ خبر داد.

سرهنگ سید فرشاد موسوی‌تبار گفت: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال ۱۴۰۲ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

او می‌گوید: این دسته از مشمولان می‌بایست روز شنبه یکم مهر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۶ صبح در معاونت وظیفه عمومی استان واقع در شهر اهواز جنب موسسه راهگشا (تعویض پلاک) حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: مشمولانی که به مراکز آموزش شهید درویش فراجا، مرکز انتظامی استان و سپاه استانی اختصاص یافته‌اند می‌بایست مستقیما به مراکز مزبور مراجعه و نیازی به حضور در این معاونت نمی‌باشد.

به گفته او مشمولان اعزامی لازم‌است برگه واکسن مننژیت و دوگانه و اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

سرهنگ موسوی‌تبار گفت: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.