استاندار خراسان جنوبی:

مدیران دقیقه نودی نباشند/ قابل قبول نبودن برگشت اعتبارات

قناعت گفت: مدیران نباید در جذب اعتبارات دقیقه نودی عمل کنند و باید هر چه زودتر برای جذب منابع اقدام کنند.

قناعت استاندار خراسان جنوبی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با تأکید بر اینکه اعتبارات استان باید جذب شود، افزود: وقتی می‌گوییم دولت باید حرکت جهادی را در عمل خود نشان دهد، قابل قبول نیست که اعتباری برگشت بخورد. 

او بر حرکت جهادی در جذب اعتبارات استان تأکید کرد و افزود: مدیران جذب اعتبارات را به دقیقه ۹۰ موکول نکنند.

قناعت با اذعان به اینکه برخی دستگاه‌ها در جذب اعتبارات و مبادله موافقت نامه‌ها ضعیف عمل کرده‌اند که قابل قبول نیست، اظهار کرد: برای امسال  با توجه به جدول جذب، هر دستگاهی در آخر جدول قرار گیرد از اعتبار آن‌ها کسر و به دستگاه‌های صدر جدول اضافه خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود امسال شاهد رویه سال‌های گذشته در جذب اعتبارات نباشیم، گفت: مدیران در این زمینه پوست اندازی کرده و با قید فوریت نسبت به مبادله موافقت نامه‌ها اقدام کنند.


بیشتر بخوانید


او با بیان اینکه انتظار حرکت جهادی جدی و بسیجی وار در زمینه پیگیری و جذب اعتبارات برای استان داریم، تصریح کرد: مدیران در خصوص جذب منابع ملی از محل قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) جدی وارد میدان شوند.

قناعت ادامه داد: در خصوص لایحه بودجه ۱۴۰۳ نیز همکاری لازم با سازمان مدیریت انجام شود و مدیران منابع ملی را برای اجرایی شدن مصوبات سفر‌های رئیس جمهور به استان پیگیری کنند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری رژه نیرو‌های مسلح استان به مناسبت هفته دفاع مقدس ادامه داد: این مراسم فردا ساعت ۸ صبح در بلوار پیامبر اعظم (ص) شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.

او با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس اظهار کرد: بیان دستاورد‌های دفاع مقدس و آثار و پیامد‌های آن مهمترین محور سخنرانی ایشان بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار