فرمانده سپاه قم خبر داد

دستگیری هسته اصلی شبکه مخل امنیت در قم

فرمانده سپاه استان قم از دستگیری هسته اصلی شبکه مخل امنیت استان با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

سردار محمد رضا موحد،فرمانده سپاه استان قم  اظهار کرد: پیرو اغتشاشات سال گذشته که منجر به شکل گیری تجمعات اعتراضی شعاردهی و ناآرامی در استان شد، سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) به منظور شناسایی عناصر میدانی و سرشبکه‌های اصلی این ناآرامی‌ها وارد عمل شده و با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری هسته اصلی تیم خرابکاری و اخلالگری در نظم عمومی در استان شدند.

او اضافه کرد: مهمترین اقدامات ضدامنیتی این شبکه در فضای حقیقی و مجازی در جریان نا آرامی‌های سال‌های ۹۸ و ۱۴۰۱ شامل تشکیل یک شبکه سازمان دهی شده متشکل از سه نفر به عنوان هسته مرکزی و تعدادی به عنوان عناصر میدانی سازماندهی باند‌های اراذل و اوباش و توزیع سلاح سرد بین آن‌ها جهت بکارگیری در صحنه اغتشاشات و تلاش جهت خرید سلاح غیر مجاز می‌شود.

فرمانده سپاه استان قم در ادامه اقدامات این شبکه خرابکار گفت: ارسال محتوا به سران جریان سلطنت طلب همچون نور و نیز افراد ضدانقلاب همچون شاهین نجفی و حمایت از کمپین‌های منتشر شده از سوی رسانه‌های معاند، ارتباط گیری با عناصر کانون‌های شورشی گروهک منافقین و تعرض به برخی از حوزه‌های مقاومت بسیج و آتش زدن و تخریب حوزه ۱۵ بسیج با هدف دستیابی به مهمات جنگی و توزیع آن بین اغتشاشگران از دیگر اقدامات آن‌هاست.

او از ساخت تعداد ۴۰۰ عدد کوکتل مولوتف و بمب‌های انفجاری در راستای انجام عملیات خرابکارانه در قم توسط شبکه یادشده خبرداد و گفت: انتشار فراخوان‌های غیرقانونی اعتراضی در جهت تهییج افراد برای ادامه دار کردن آشوب و اغتشاشات خیابانی، خسارت به اموال شخصی، تخریب و یا آتش زدن خودرو‌های شخصی، عمومی و انتظامی و همچنین ایستگاه‌های اتوبوس، حمله به یکی از عوامل فراجا و مجروح نمودن وی و مسدود کردن معابر عمومی و ایجاد آتش‌سوزی‌های عمدی در سطح شهر از دیگر اقدامات مخلان امنیت در استان قم بوده است.

سردار موحد تصریح کرد: برنامه ریزی و سازماندهی اقدامات شبکه یادشده در یکی از کافه گیم‌های شهر قم صورت می‌گرفت که اهم موضوعات مطرح شده در این جلسات شامل برنامه ریزی انجام اقدامات رادیکال، تشکیل و انتشار کمپین‌های سایبری با موضوعات فراخوان تجمعات اعتراضی غیر قانونی، دعوت به اغتشاشات و آشوب‌های خیابانی، سیاه نمایی علیه نظام و اهانت به مقدسات بوده است.

او افزود: برخی از عناصر این شبکه دارای سوابق کیفری و قضائی شرب و فروش مشروبات الکلی نزاع و درگیری خودکشی ناموفق و عقاید آتئیستی نیز هستند.

فرمانده سپاه استان قم تاکید کرد: همه تحرکات ضد امنیتی و مخل نظم عمومی در استان تحت رصد و اشراف سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) قرار داشته و برخورد قاطع با اقدامات این چنینی و عناصر فریب جریان‌های معاند در دستور کار این سازمان قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۸ ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
دمتون گرم این حرومیا رو اعدام کنین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۶ ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
آمریکام به همه مخالفانش میگه مخل امنیت جهانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۶ ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
مخل امنیت یعنی چی ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۳ ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
درود خدا بر سربازان گمنام امام زمان (عج)........
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۳ ۳۰ شهريور ۱۴۰۲
سپاه، مقدس و قدرتمند است.
خدا، پشت و پناه تان...
آخرین اخبار