۶۵۰ هزار تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان سمنان ثبت شد

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های راهداری استان سمنان گفت: در بازه زمانی بیستم تا بیست و هفتم شهریورماه، ۶۵۰ هزار تردد در محورهای استان ثبت شد.

مقیمی  در نشست خبری با حضور رسانه‌ها به میزبانی راهداری سمنان ضمن بیان اینکه ۶۴۳ هزار و۷۲۲ وسیله نقلیه در محورهای ورودی استان سمنان طی بازه زمانی دهه پایانی ماه صفر تردد کردند، گفت: این رکورد در بین روزهای بیستم تا بیست و هفتم شهریورماه امسال  به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه متوسط ساعتی تردد در محورهای ورودی استان در این بازه زمانی سه هزار و ۲۷۶ تردد در ساعت بوده است، افزود: سهم تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای ورودی استان طی این مدت ۱۲ درصد بوده است.

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان بیان کرد: سامانه‌های هوشمند حمل و نقل از قبیل دوربین‌های نظارت تصویری، سامانه‌های تردد شمار، سیستم توزین در حال حرکت و سامانه‌های ثبت تخلف در کلیه جاده‌های استان سمنان فعال هستند و از این طریق، وضعیت ترافیکی و همچنین رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محورها مورد کنترل و پایش قرار می‌گیرد.

مقیمی با بیان اینکه رتبه تردد محورهای ورودی استان دهم کشوری بوده و پرتردد ترین محور در این بازده زمانی محور گرمسار- آرادان با تردد روزانه ۳۰ هزار و ۵۳۵ تردد وسایل نقلیه بوده است، تاکید کرد: سامانه تلفنی گویا و اپراتوری ۱۴۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های کشور است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار