نظارت بر مدارس غیردولتی سیستان و بلوچستان افزایش می‌یابد

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان بر لزوم نظارت بیش از پیش، همه جانبه و حداکثری بر فعالیت‌های مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

 حسین بروشکی   در جلسه شورای نظارت بر مدارس غیردولتی سیستان و بلوچستان ضمن تاکید بر مسوولیت پذیری، دقت نظر و متعهد بودن همه عوامل و دست اندرکاران در مجموعه مدارس بویژه در مراکز غیردولتی، اظهار کرد: همگان موظف به رعایت قوانین و تمکین به قانون هستیم.

وی افزود: در مدارس غیردولتی موضوع اخذ تاییدیه استحکام بنای ساختمان و تجهیزات و رعایت ظرفیت تعیین شده پذیرش دانش آموزان مهم و باید به جدّ در دستور کار مدیران و موسسان این مدارس باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ادامه داد: در راستای کاهش نگرانی و دغدغه خانواده‌ها و اولیای دانش آموزان، هدف گذاری و برنامه ریزی برای همراهی و همدلی بین مدارس دولتی و غیردولتی است و بدنبال انتقال تجارب بین این دو مجموعه هستیم.
وی گفت: آنچه در اهداف نظام آموزشی مهم و تاثیرگذار هست این است که مدیران مدارس به عنوان راهبر آموزشی ضمن انجام وظایف سازمانی، متعهد به انجام همه فعالیت‌ها و برنامه‌ها در چارچوب قانون باشند.

 
 

برچسب ها: آموزش و پرورش ، مدارس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار