معرفی برترین‌های سینمای چهارمحال و بختیاری

آیین جشن مهر سینمای ایران در چهارمحال و بختیاری برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.

برترین‌های سینمای استان چهارمحال و بختیاری در آیین استانی «جشن مهر سینمای ایران» و اختتامیه چهارمین هفته فیلم و عکس این استان با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان در فرهنگسرای شهرکرد معرفی و تجلیل شدند.

در این آیین مختار عبداللهی فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان، سجاد میرزائیان در بخش تدوین، رضا یزدانیان به عنوان فیلم‌بردار، مرتضی احمدی در حوزه صدابرداری، سجاد شیرازی در بخش صداگذاری، ایمان طاهریان در زمینه گریم، فرهاد زمانی در حوزه جلوه‌های ویژه، آندیا یحیی‌پور و حمیدرضا غیبی در بخش بازیگری، جهانبخش زمانی و سیدمحمد طاهریان به عنوان پیشکسوت و داود طاهری به عنوان هنرمند جانباز و پیشکسوت فیلمبرداری برترین‌های حوزه فیلم و سینمای استان شدند.

همچنین از راضیه رئیسی هنرجوی برگزیده سینما جوان در زمینه فیلم‌سازی و بازیگری، کریم منزوی و فرشاد صالحی مدرسان انجمن سینمای جوان و عوامل اجرایی هفته فیلم و عکس استان تقدیر شد.

ناصر قائدی مسئول انجمن سینمای جوان چهارمحال و بختیاری در این آیین از ورود رشته کاردانی سینما به دانشگاه هنر فرخشهر برای سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: استاد محمد گذرآبادی به عنوان استاد راهنما به مدت یک ماه در این دانشگاه در کنار دانشجویان حضور خواهد داشت.


بیشتر بخوانید


وی افزود: چهارمین هفته فیلم و عکس استان با نمایش ۵۵ قطعه عکس از ۳۸ هنرمند و نمایش ۳۰ اثر سینمایی از هنرمندان استان به مدت یک هفته برگزار شد و امید می‌ رود چننی رویدادهایی فرصتی برای گفت‌وگو و هم‌افزایی هنرمندان و مسئولان شود.

 خاطره‌گویی، اجرای موسیقی فیلم و بیان دغدغه‌ها و مطالبات هنرمندان عرصه فیلم و سینمای استان از برنامه‌های این آیین بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار