اختصاص ۲ گروه گشت بازرسی شهرداری شهر اصفهان در طرح ستاد مهر

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری اصفهان گفت:در آستانه بازگشایی مدارس ۲ گروه گشت بازرسی شهرداری در سطح شهر فعال است.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری اصفهان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح ستاد مهر در آستانه بازگشایی مدارس ۲ گروه گشت بازرسی شهرداری  تا پانزدهم مهرماه  به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان و دانش آموزان  در سطح شهر فعال است.

سیدعلی عبدالهی با بیان اینکه دو گروه گشت بازرسی از سوی سازمان مدیریت حمل‌ونقل در قالب ستاد مهر اخصاص یافت، افزود: فعالیت گروههای گشت بازرسی از سوی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار در سطح شهر به گونه‌ای است که تخلفات مربوط به توقف مطلقاً ممنوع، توقف دوبله در محل ایستادن ممنوع، سد معبر، عبور از محل ورود ممنوع و همچنین روان‌سازی ترافیک را نظارت و در صورت تخلف اعمال قانون کند.

او گفت: سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان همراه با سازمان‌های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و سازمان‌های مربوط به ستاد مهر از ابتدای شهریورماه سال جاری فعالیت خود را در قابل طرح ستاد مهر آغاز کرد تا همزمان با شروع سال تحصیلی، ترافیکی روان و بدون دغدغه را پشت سر بگذاریم.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: شهروندان و رانندگان می‌توانند هرگونه تخلفی که از سوی خودرو‌های سنگین و نیمه‌سنگین در سطح شهر مشاهده کردند را از طریق تماس با سامانه ۱۳۷ یا شماره تماس ۳۷۳۸۳۹۲۲ و اعلام کد شناسایی رانندگان که به وسیله برچسب روی خودرو‌های وانت، نیسان، کامیونت و خودرو‌های نیمه سنگین درج شده است، اطلاع دهند تا در اسرع وقت به تخلف آنان رسیدگی شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.