فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

دفاع مقدس فعل ما می‌توانیم را اثبات کرد

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ مقدس دفاع مقدس فعل «ما می توانیم» را در اذهان مردم و مسوولان ما نهادینه کرد.

  سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی   در مراسم رژه نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان که به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: دفاع مقدس یک پدیده نادر و بی‌نظیر در تاریخ ایران اسلامی است.

وی افزود: دفاع مقدس یک فرهنگ است، فرهنگی که مظهر معنویت و دینداری، مظهر آرمان خواهی، مظهر ایثار و از خودگذشتگی، مظهر مقاومت و شجاعت، مظهر تدبیر و مدیریت و مظهر توکل به قدرت الهی است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دفاع مقدس ثابت کرد که می‌شود با تکیه بر قدرت الهی از همه گذرگاه‌های دشوار عبور، و در مقابل دشمن ایستاد و آنان را وادار به عقب نشینی کرد.

وی تصریح کرد: فرهنگ دفاع مقدس فعل «ما می‌توانیم» را در اذهان مردم و مسوولین ما نهادینه، و به همگان ثابت کرد راه درست مقاومت است.

سردار شفائی افزود: در آن زمان دشمنان قسم خورده ما آمده بودند تا بمانند و کشور را تجزیه کنند؛ آن‌ها آمدند تا انقلاب اسلامی را از بین ببرند و به همه جهان ثابت کنند کسی که در مقابل نظام زر و زور آن زمان بایستد محکوم به شکست است؛ اما ایران اسلامی توانست با اتکا به فرهنگ مقدس در مقابل دشمن بایستد و آنان را شکست دهد.

وی ادامه داد: ما وظیفه داریم این فرهنگ عظیم را به نسل‌های آینده منتقل کنیم؛ ما می‌دانیم که با همین فرهنگ مقدس می‌شود در ادامه مسیر نیز موفق شویم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دشمنان ما امروز به دنبال تحریف تاریخ هستند تا با ایجاد شبهه و خدشه به فرهنگ دفاع مقدس، این فرهنگ عظیم را به حاشیه برده تا به فراموشی سپرده شود.

وی خاطرنشان کرد: ما امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا اقتدار و صلابت ایران اسلامی را به رخ دشمنان بکشانیم؛ آمده‌ایم تا به همگان بگوییم در میدان ایستاده‌ایم.

 
 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار