جانشین پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی:

قدرت و توان نظامی نیروهای مسلح هر روز بیشتر از گذشته می‌شود

جانشین پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت:نیروهای مسلح ایران در هر سطحی که نیاز باشد توان و قدرت نظامی دفاع از خود در برابر هر متجاوزی را دارند.

امیر سرتیپ علی رضا الهامی روز جمعه در رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته مقدس گفت: علاوه بر عرصه آسمان و هوافضا، نیروهای مسلح در عرصه دریا، زمین و سایر مولفه‌ها، قدرت بازدارندگی بی نظیری را بوجود آورده است.

امیر الهامی با تاکید بر اینکه امنیت اتفاقی نیست بلکه حاصل جهاد است، گفت: نیروهای مسلح ایران در هر سطحی که نیاز باشد توان و قدرت دفاع از خود در برابر هر متجاوزی دارد.

او  با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی در تحقق تمدن نوین اسلامی اظهار کرد: قدرت و توان نظامی و بازدارندگی نیروهای مسلح هر روز بیشتر از گذشته می‌شود.

جانشین پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی اضافه کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز در تولید تجهیزات و فناوری پرتوان و در عرصه خدمت رسانی پرانرژی و در صحنه است.

او  بیان کرد: امنیت امروز مهمترین مولفه‌ای است که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی آن را در بالاترین سطح خود به ارمغان آورده است.

امیر الهامی اضافه کرد: دشمن بعثی به امید تجزیه و الحاق بخش‌هایی از خاک مقدس ایران، تجاوز به ایران را آغاز کرد، اما با مجاهدت و فداکاری ملت ایران شکست خورد و به نتیجه نرسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.