اینتر مشتری جدید پیدا کرد

یک گروه سرمایه‌گذار آسیایی خواهان خرید سهام باشگاه اینتر شده است.

گروه سونینگ مالک باشگاه اینتر که به نظر می‌رسد به دنبال فروش این باشگاه ایتالیایی هستند، تاکنون چندین مشتری داشته‌اند که هیچ‌یک به نتیجه نرسیده است، اما حالا خبر می‌رسد این باشگاه یک مشتری جدید پیدا کرده که آسیایی است. بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «توتو اسپورت»؛ گروه راین (بانکی مستقر در نیویورک) که به عنوان واسطه میان فروشندگان و خریداران تیم‌های ورزشی فعالیت دارد، یک مشتری جدید برای باشگاه اینتر پیدا کرده که یک گروه سرمایه‌گذاری از خاورمیانه است و حاضر است همه خواسته‌های گروه سونینگ را برآورده کند. حالا همه چیز بستگی به استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر دارد که نسبت به فروش این باشگاه اقدام کند یا خیر.

آخرین مشتری باشگاه اینتر، گروه PIF به مالکیت سرمایه‌گذارانی از عربستان سعودی بود که در نهایت به جای اینتر ترجیح داد باشگاه نیوکاسل انگلیس را بخرد. گروه فورترس دیگر مشتری خرید باشگاه اینتر بود و این شرکت آمریکایی با پیشنهادی ۲۵۰ میلیون یورویی خواهان خرید بخشی از سهام نراتزوری شده بود. گروه بی‌سی پارتنرز بریتانیا هم پیش از این قصد داشت با پیشنهادی ۷۰۰ میلیون یورویی بخش اعظم سهام باشگاه اینتر را بخرد که پیشنهادشان رد شد. در این بین یک سرمایه‌دار فنلاندی نیز بار‌ها برای خرید اینتر ابراز تمایل کرده است.

در این بین با توجه به اینکه ژانگ وام‌هایی با بهره‌های بسیار بالا اخذ کرده؛ باید بین فروش باشگاه و پرداخت وام‌ها یکی را برگزیند، چون در غیر این صورت باشگاه اینتر به عنوان ضمانت وام‌های دریافت شده از دستش در خواهد آمد. این اتفاقی است که پیشتر برای مالک پیشین میلان رخ داد و صندوقی موسوم به الیوت این باشگاه را مصادره کرد.

اینتری‌ها که فصل گذشته فاتح جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا شدند و تا فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کردند، فصل جدید را هم خوب شروع کرده‌اند و در حال حاضر با ۱۲ امتیاز صدرنشین سری A ایتالیا هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.