دفاع مقدس اوج ایثار و فداکاری ملت ایران است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: دوران دفاع مقدس اوج ایثار، فداکاری و مظهر وحدت ملت ایران است.


خلیل احمد سلامی  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: دوران دفاع مقدس در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران یک برهه مهم و طلایی محسوب می‌شود، به همین دلیل فراموش‌نکردن هشت سال دفاع مقدس توصیه‌ای است که همیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اقشار گوناگون بر آن تأکید دارند.

وی افزود: اگرچه در آن سال‌ها دشمن بعثی تصور می‌کرد به دلیل برخورداری از حمایت‌ها و پشتیبانی قدرت‌های جهان و همچنین دولت‌های مرتجع عرب در منطقه، به سرعت فاتح جنگ شده و به تمامی اهداف خود خواهد رسید، اما این ملت غیور ایران اسلامی بود که در دوران مقدس به باور «ما می‌توانیم» رسیدند و قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در جنگ تحمیلی به دنیا ثابت کردند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ادامه داد: جامعه کارگری استان در دوران دفاع مقدس همانند سایر عرصه‌ها حضور و مشارکت فعالی داشته و ۳۷ شهید را تقدیم آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

وی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای بازخوانی جنگ برای نسل جوان و بهره‌گیری از درس‌ها و عبرت‌های آن دوران برای عبور از شرایط دشوار کنونی و غلبه بر جنگ اقتصادی دشمنان است.
سلامی اظهار کرد: دفاع مقدس محور اصلی وحدت مردم ایران بوده، به همین خاطر از حملات بی‌امان دشمن در امان نمانده است و با هر بهانه و مناسبتی، سوژه تحریف و تقبیح دشمنان و وصله‌های داخلی‌شان قرار گرفته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار