امام جمعه موقت یزد:

رییس جمهوری در سازمان ملل حقایق انقلاب اسلامی را تبیین کرد

حجت‌الاسلام محمدی گفت: رییس جمهور با حضور موثر در محل سازمان ملل متحد حقایق نظام و انقلاب اسلامی و واقعیات ایران را منطقی و دقیق به گوش جهانیان رساند.

حجت‌الاسلام سید ناصر محمدی؛ امام جمعه موقت یزد در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهر یزد گفت: سفر اخیر رییس جمهوری به سازمان ملل مایه عزت و افتخار نظام اسلامی بود. 

او افزود: در سایه اقدامات دولت آیت الله رئیسی در حوزه‌های مختلف برکات زیادی نصیب کشور شده که نمونه بارز آن حضور مقتدرانه در سازمان ملل بود..

امام جمعه موقت یزد بیان کرد: رییس جمهور با وجود دشمنی استکبار با دست پر از نشست سازمان ملل برگشت و حقانیت جمهوری اسلامی را در این صحنه جهانی به منصه ظهور کشاند.

او با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: باید ابعاد این رویداد مهم و حماسی که باعث حفظ کیان و اقتدار جمهوری اسلامی شده است، برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان که این دوران را تجربه نکرده اند، تبیین شود.

امام جمعه موقت یزد همچنین در خصوص بازگشایی مدارس نیز گفت: باید در مدارس زمینه گفتگو و پاسخگویی به سوالات و شبهات نسل جوان فراهم شود، زیرا دشمنان در حوادث پاییز سال گذشته خیلی به جوانان دل بسته بودند، ولی شکست خوردند و باید مدارس به محلی برای گفتگو و پاسخ دقیق به سوالات نسل جوان تبدیل شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار