امام جمعه بخش بهمن مطرح کرد؛

تحریف وقایع و حقایق جنگ، یکی از مهمترین طرح های دشمن در جنگ روایت ها

حجت الاسلام علیزاده گفت: امروزه تحریف وقایع و حقایق جنگ یکی از مهمترین هدف‌ها و طرح‌های دشمن در جنگ روایت‌ها است.

حجت‌الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن گفت: در جنگ روایت‌ها علیه ایران بر اساس برخی شواهد، ۵۰ پروژه مهم در دستور کار اتاق جنگ نرم دشمن قرارگرفته است و یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها، تحریف وقایع و حقایق جنگ دفاع مقدس است.

او بیان کرد: هدف از این تحریف‌ها خدشه دار کردن ارزش‌های دفاع مقدس است.

خطیب جمعه بخش بهمن گفت: دشمنان می‌خواستند در جنگ تحمیلی، جمهوری اسلامی را از بین ببرند و این انقلاب بی نظیر را سرکوب کنند و اکنون هم هدفشان همین است و دفاع مقدس، کشور را از تهاجم‌های نظامیِ محتمل تا حدود زیادی ایمن کرد.

حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن با اشاره به آثار دفاع مقدس اظهار داشت: رشد و استحکام فکر مقاومت در کشور از آثار دفاع مقدس است و ما در سال‌های بعد از جنگ انواع فتنه‌ها را داشتیم، ولی به لطف خداوند همه آن‌ها با شکست مواجه شد، چون این فرهنگ مقاومت در بین مردم نهادینه شده است.

او افزود: این فرهنگ مقاومت امروز، ناشی از دفاع مقدس است و حضور معنوی ایران در منطقه و اوج گیری فرهنگ مقاومت، فریاد آمریکا درآورده است.

حجت الاسلام علیزاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آتش نا آرامی و اعتراض بر جان رژیم رو به زوال صهیونیستی افتاده.

حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن خاطرنشان کرد: در شرایطی که رژیم صهیونیستی در سال گذشته نقش مهمی در شعله ور سازی آشوب‌ها داشت، امسال نیز یک هفته قبل از ۲۵ شهریور جلسه مهمی با چهره‌های ارشد رسانه‌ای شبکه‌های خبری ضد ایران برگزار کرد، اما نتیجه آن همه تلاش، آتشی است که اکنون ماه هاست به جان خودش افتاده و روز به روز در حال فراگیری است.

او افزود: استیصال رژیم اشغالگر قدس در منطقه غرب آسیا به نقطه اوج رسیده است و نشانه‌های نابودی و محو رژیم صهیونیستی هویدا شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار