۷۵ مورد بازرسی از نانوایی‌های گرمسار صورت گرفت

رئیس جهاد کشاورزی گرمسار از اجرای ۷۵ مورد بازرسی از نانوایی‌های شهرستان با هدف بررسی کیفیت و کمیت ارائه نان به مردم خبر داد و گفت: سه مورد تخلف نانوایی‌های گرمسار محرز شد.

جورابلو ، با بیان اینکه گشت مشترک و بازدید از نانوایی‌های شهرستان گرمسار در دستور کار قرار دارد، گفت: مجموعاً ۷۵ مورد بازرسی از خبازی‌های شهرستان با هدف نظارت بر عرضه کیفی و کمی نان در شهرستان گرمسار صورت گرفته است.

وی از معرفی سه نانوایی متخلف در گرمسار به تعزیرات حکومتی خبر داد و ابراز کرد: سهمیه آرد، ارائه نان با کیفیت، جلوگیری از کم فروشی و… در زمره مواردی است که در این بازرسی‌ها به عنوان تخلف محسوب می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی گرمسار از اجرای گشت مشترک با اداره تعزیرات حکومتی، صمت و شبکه دامپزشکی از مرغ فروشی‌ها و واحدهای صنفی شهرستان خبر داد و گفت: مجموعاً ۷۴ مورد بازرسی مشترک صورت گرفته و سه مورد تخلف نیز به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

جورابلو همچنین به بازرسی‌ها و نظارت بر تغییر کاربری اراضی کشاورزی و دامپروری و… نیز اشاره کرد و بیان داشت: ۱۲ مورد شناسایی و اعلام اخطار نسبت به عملیات ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان تاکنون انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.