رفع خرابى هاى بزرگراه آزادگان/ توليد و توزیع ۹۰۰ هزار تن آسفالت برای روسازی معابر تهران

رئیس اداره مهندسی پلیس راهور تهران گفت: در شش ماهه اول امسال، حدود ۹۰۰ هزار تن آسفالت برای روسازی معابر شهر تهران تولید و استفاده شده است.

 

سرهنگ مصطفی زینی‌وند رئیس اداره مهندسی پلیس راهور تهران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان  گفت : بزرگراه آزادگان بطول حدود ۳۶ کیلومتر با عبور از مناطق ۲۲، ۲۱، ۱۸، ۱۹، ۱۶ ، ۱۵ شهرداری تهران، شمال غرب تهران را به جنوب شرق تهران متصل می نماید.

سرهنگ زینی وند بیان داشت : این بزرگراه بدلیل داشتن نقش کمربندی و حجم بالای تردد شبانه روزی خودروهای سبک و سنگین، ازنظر آسفالت راه دچار خرابی های عدیده ای شده بود و  این نقص راه ضمن آسیب رساندن به سیستم تعلیق (جلوبندی) خودروهای عبوری، زمینه سازی تغییر مسیرهای ناگهانی وسایل نقلیه و متعاقب آن وقوع برخی تصادفات می شد.

وی گفت : عملیات بهسازی روکش آسفالت این محور از همان ابتدای امسال در برنامه کاری  قرار گرفت و خوشبختانه تاکنون باهمکاری خوب صورت گرفته در مقاطع مختلف در این بزرگراه، عملیات تراش و روکش آسفالت متعددی صورت گرفته و اجرای این عملیات تا رفع کامل خرابی ها تداوم خواهد داشت.

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: یکی از مزایای این دوره از تعویض روکش آسفالت بزرگراه آزادگان نسبت به سنوات قبل، انجام همزمان زیرسازی و روسازی مسیر در برخی مقاطع مشکل دار با بکارگیری ماشین آلات و دستگاههای پیشرفته و مجهز به تکنولوژی روز دنیا می باشد که این موضوع سبب دوام و ماندگاری بیشتر بهسازی های صورت گرفته خواهد شد.

سرهنگ زینی وند افزود: در کل سال گذشته حدود ۷۵۰ هزار تن آسفالت تولید و استفاده شده ولی فقط در شش ماهه اول امسال حدود۹۰۰ هزار تن آسفالت برای روسازی معابر شهر تهران تولید شده که از این میزان حدود ۳۰۰ هزار تن به معابر بزرگراهی اختصاص یافت.

برچسب ها: تصادف ، معابر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۹ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
دس مریضا ۸ ماه مردم را تو ترافیک اسیر کردن بعد می‌گن همکاری خوب صورت گرفته
آخرین اخبار