اختصاص ۱۰۱ هکتار از اراضی ملی تبریز برای بخش تولید

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی از اختصاص ۱۰۱ هکتار از اراضی ملی برای ایجاد اشتغال و رشد تولید در بخش صنعت شهرستان تبریز خبر داد.

آقای داودی گفت: واگذاری اراضی ملی تبریز برای بخش تولید جهت متمرکز کردن تولیدات صنعتی و رشد آن در خارج از مناطق شهری و ایجاد اشتغال و کارآفرینی و حمایت از سرمایه گذاری در بخش صنعت و همچنین حفاظت از محیط زیست در مقابل آلاینده‌های زیست محیطی و در قالب شهرک‌های صنعتی اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه شهرستان تبریز به عنوان یکی از مراکز بزرگ صنعتی در کشور محسوب می‌شود گفت: ضمن حمایت از این بخش می‌بایست با یک برنامه ریزی مدون جهت افزایش سرانه فضای سبز و جنگل کاری میزان آلاینده‌های زیست محیطی به حداقل ممکن برسد.

وی همچنین ضمن پر اهمیت شمردن ایجاد فضای سبز و درختکاری خاطرنشان کرد: یک هکتار جنگل در سال می‌تواند ۲.۵ تن اکسیژن به صورت رایگان برای ۱۰ نفر در سال تولید کند که می‌توان از آن به عنوان کارخانه تولید اکسیژن یاد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
زینب
۰۶:۵۸ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
آقای ریسی مسولین محترم من یه مادرم با سه دختر بچه صغیر و یه پسرنوجوانم از ۱۴۰۰ مسکن ملی پرند ثبت نام کرده هنوز تشکیل پرونده ندادن میگن تامین زمین باید بشه بعد!! خواهشاا مسولین محترم پیگیری کنید تا تامین زمین بشه تشکیل پرونده بدیم واریز اولیه انجام بدیم تا بتونیم از مستاجری نجات یابیم یه واحد مسکن یه سرپناه برای بچه های صغیر بی پدر بگیرم خدایا بکی بگیم?خدا خیرتون بده پیگیری کنید