مرتضوی:

رشد اقتصادی به ۶.۲ درصد رسیده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رشد اقتصاد کشور بعد از دو دهه رکود به ۶.۲ درصد رسید.

سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ گفت: بعد از دو دهه که رکود اقتصادی در کشور حاکم بود امسال رشد اقتصادی به ۶.۲ درصد رسید و این از برکات خدمات دولت سیزدهم است.

وی بیان کرد: افزایش درآمد مالیاتی و بسترسازی رفع مشکلات اقتصادی، همزمان با رشد اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری اتفاق افتاده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: دولت سیزدهم عضویت ایران در مجامع بین‌المللی و منطقه‌ای را دنبال می‌کند و رئیس جمهور در جلسه اخیر مجمع عمومی سازمان ملل صدای ملت ایران را به گوش جهانیان رساند و سفر پرخیری به نیویورک داشته است.

مرتضوی همچنین در مورد نقش معلمی گفت: به گفته امام راحل معلمی شغل انبیا است و ارزش کار معلم بسیار بالاست.

وی با بیان برگزاری میز خدمت در این مراسم از سوی سازمان بهزیستی گفت: تلاش ما خدمت‌رسانی به جامعه معلولان و آسیب‌دیدگان و خانواده‌های آنهاست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد درخواست مدیر مدرسه استثنایی ساریخانی مبنی بر تقاضای کمک برای ساخت سالن ورزشی در کنار این مدرسه اظهار کرد: این امر را می‌پذیریم و ما هم نخودی در این آش می‌اندازیم، البته این مجموعه ورزشی با کمک خیرین ساخته می‌شود، اما تأکید ما این است که ساخت سالن ورزشی فقط برای ساختن نباشد بلکه برای استفاده کردن انجام شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار