کمک جشنواره «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» در شخصیت پردازی و شخصیت سازی

اعضای انجمن صنفی سراسری نمایشگران عروسکی و اعضای دبیرخانه جشنواره ملی «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» در شرکت توانیر جلسه هم اندیشی برگزار کردند.

جلسه هم اندیشی اعضای انجمن صنفی سراسری نمایشگران عروسکی و اعضای دبیرخانه جشنواره ملی «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» در شرکت توانیر برگزار شد.  

در این هم اندیشی که در جهت همکاری به منظور برگزاری هرچه بهتر نخستین دوره جشنواره ملی «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» تشکیل شد، دو طرف در خصوص توسعه همکاری‌ها به تبادل نظر پرداختند.  

در این نشست چگونگی حضور فعال و پرشور اعضای انجمن صنفی سراسری نمایشگران عروسکی در جشنواره «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» مورد بررسی قرار گرفت.  

در این نشست هم اندیشی، رئیس انجمن نمایشگران عروسکی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» گفت: ممکن است با توجه به محوریت موضوعات آثار در این جشنواره، در ابتدای امر کار کمی دشوار به نظر برسد، اما با کلید خوردن این جشنواره، راه هموارتر و استقبال هنرمندان برای شرکت در این جشنواره در دوره‌های بعدی بیشتر و چشمگیرتر خواهد شد.  

هما جدیکار افزود: نمایش عروسکی می‌تواند در شخصیت پردازی و شخصیت سازی کمک شایانی کند.  

همچنین روح اله حمیدیان (معاون روابط عمومی توانیر) نیز با استقبال از توسعه همکاری‌ها با این انجمن یادآور شد: در سال جاری با تدوین برنامه‌ای جامع، ماموریت‌های ملی به شرکت‌های تابعه و زیرمجموعه شرکت توانیر ابلاغ و در این زمینه ۵ جشنواره نیز تعریف شد که از آن جمله «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» است.  

وی با بیان اینکه جشنواره ملی «نمایش عروسکی مصرف بهینه برق» قرار است به میزبانی توزیع برق لرستان برگزار شود، اظهار داشت: این جشنواره می‌تواند در شخصیت پردازی و تولید محتوا‌های جدید مبتنی بر آموزه‌های مدیریت مصرف برق و ترویج فرهنگ مصرف بهینه برق موثر باشد.  

در این نشست مقرر شد دو طرف علاوه بر همکاری در برگزاری جشواره نمایش عروسکی مصرف بهینه برق، در زمینه سایر جشنواره‌های مرتبط از جمله جشواره قصه گویی نیز نشست‌های مشترکی را برگزار کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار