چاپ بیش از ۱۵۳ میلیون جلد کتاب درسی

معاون متوسطه آموزش و پرورش گفت که این سازمان امسال آمادگی پذیرش ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دانش آموز را در حدود ۱۱۰ هزار مدرسه دارد.

محمدمهدی کاظمی, معاون متوسطه آموزش و پرورش ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ گفت: باهماهنگی‌های صورت گرفته در ۷ ماه گذشته، در سال تحصیلی جدید آمادگی پذیرش ۱۶.۵ میلیون دانش آموز در بیش از ۱۰۰ هزار مدرسه را داریم.

وی در ادامه گفت: بازسازی، بهسازی و شاداب‌سازی مدارس از چندین ماه گذشته با برنامه‌ریزی مطلوب و تلاش‌های همکاران در سراسر کشور جهت حضور دانش آموزان و معلمان صورت گرفته است.

رئیس ستاد بازگشایی مدارس با اشاره به برگزاری جشن‌های بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور خانواده محترم شهدا اظهار کرد: امروز جشن بازگشایی مدارس در مدارس سراسر کشور برگزار شد و رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش نیز در یکی از مدارس استان تهران در شهر بهارستان حضور داشتند تا زنگ آغاز سال تحصیلی و زنگ ایثار و مقاومت به صدا درآید و این زنگ به طور همزمان در مدارس سراسر کشور نواخته شد.

کاظمی با اشاره به توزیع کتب درسی تصریح کرد: بیش از ۱۵۳ میلیون جلد کتاب در ۹۹۰ عنوان تولید شده است و در اختیار ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها قرار گرفته که تقدیم دانش آموزان می‌گردد.

وی در پایان افزود: همه دانش آموزانی که در سامانه کتاب درسی ثبت سفارش داشتند، کتاب‌های خود را تحویل می‌گیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.