حل مشکل سرویس مدرسه دانش‌آموزان استثنایی

معاون فرهنگی شهرداری تهران از حل مشکل سرویس دانش‌آموزان مدارس استثنایی خبر داد.

به مناسبت فرارسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید، آیین بازگشایی مدارس، صبح امروز - اول مهرماه ۱۴۰۲- با حضور محمد امین توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مهدی امیری مدیرکل آموزش‌های شهروندی، حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران و جمعی از مدیران آموزش و پرورش در مدرسه استثنایی دخترانه توانخواهان، واقع در منطقه ۲ برگزار شد. 

محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این آیین اظهار کرد: از یک ماه پیش، خانواده‌ها و مدیران حوزه‌های مختلف برای شروع سال تحصیلی تلاش‌های خود را آغاز کردند و این نشان می‌دهد که مهرماه و تحصیل چقدر برای کشور اهمیت دارد. در این زمینه با تدبیری که شهردار تهران اتخاذ کردند در ۱۵ روز اول مهر اتوبوس و مترو برای دانش آموزان رایگان اعلام شد و اقداماتی برای رنگ آمیزی و بهسازی فضای سبز مدارس انجام شد. 

وی افزود: قرار بود برای امسال بحث رفت و آمد و سرویس مدرسه توان‌یابان را در دستور کار قرار دهیم که تا جایی که اطلاع دارم، در شهرداری قراداد آن با شرکت مدنظر منعقد شده و امسال مشکلات آن‌ها در حوزه حمل و نقل برطرف خواهد شد و شاهد مشکلات سال‌های قبل نخواهیم بود تا بدون دغدغه به تحصیل بپردازید و لحظات شادی داشته باشید. 

 در ادامه مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در این مراسم با آرزوی سال تحصیلی خوب و همراه با موفقیت برای دانش آموزان اظهار کرد: شأنیت ما در مدیریت شهری این است که محیط شهر را برای حضور امن و ایمن و همراه با آرامش دانش آموزان فراهم کنیم. 

وی افزود: امسال توانستیم برای آسفالت و ارائه تجهیزات به مدارس اقدامات خوبی انجام دهیم تا دانش آموزان در محیطی مناسب برای آینده و آینده سازی تربیت شوند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار